Weryfikator dla pacjenta

loading

Czy miałeś wykonane badanie cytogenetyczne?

Czy w badaniu wystąpiły aberracje chromosomowe?

Jakie aberracje chromosomowe pojawiły sie w opisie badania?

Czy miałeś trudności z leczeniem w związku ze zmianami cytogenetycznymi?

Zapraszamy do kontaktu

Skontaktuj się z nami

Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy uzyskać pomoc.

Kontakt

Dziękujemy za skorzystanie z kalkulatora

Dziękujemy

Jeśli jesteś zainteresowany tematem wysokiego ryzyka w szpiczaku mnogim skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy uzyskać pomoc.

Kontakt

Prawdopodobnie jesteś pacjentem wysokiego ryzyka

Wysokie ryzyko

Prawdopodobnie należysz do grupy pacjentów z wysokim ryzykiem cytogenetycznym. Może to wpływać na przebieg choroby, możliwości leczenia i jego skuteczność. Wykorzystanie danych klinicznych oraz diagnostyki cytogenetycznej pozwoli lekarzowi na uzyskanie pełnego obrazu choroby. Badania cytogenetyczne są źródłem informacji o biologii choroby, pozwalają zdefiniować jej podtyp, ocenić czynniki ryzyka oraz prognozować jej przebieg. Mając te informacje, lekarz będzie mógł zaproponować optymalne leczenie. W zakładce „Dla pacjenta” publikujemy informacje na temat ryzyka cytogenetycznego i jego wpływu na przebieg szpiczaka. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Prawdopodobnie jesteś pacjentem standardowego ryzyka

Standardowe ryzyko

Prawdopodobnie jesteś pacjentem standardowego ryzyka. Może to wpływać to pozytywnie na przebieg choroby, możliwości leczenia i jego skuteczność. Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania.